Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kimisi tarafından akrilik, mika gibi isimlerle bilinen bir reklamcılık malzemesidir. Pleksi 0.5mm ile 30mm arasında çeşitli kalınlıklarda levhalar olarak reklamcılık ve bundan farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Reklamcılıktaki birçok kullanımından yalnızca bir tanesi olan pleksi kutu harf tabela, kutu harfler içerisinde en çok beğeni toplayanıdır.

Kutu harf imalatında küçük harflerde 3mm pleksi levha, büyük harflerde ise 5mm pleksi levha kullanılmaktadır. Akrilik levhalar Cnc Router denilen bilgisayarlı yüksek hassasiyetli kesim tezgahlarında istenilen tabela tasarımına göre kanal açılır ve kesilir. Bu açılan kanallara isteğe göre pleksi veya alüminyum şeritler ile derinlik kazandırılır ve kutu harf ortaya çıkar. 

Ankara Işıklı Kutu Harf Tabela

Hava karardıktan sonra tabelalar görünürlüğünü yitirecektir. İnsanlar tabelalarının her zaman görünmesini istemektedir. Bu noktada devreye led ışıklı pleksi kutu harf tabela girmektedir. Kutu harf tabelalar isteğe göre ışıklı veya ışıklı olarak yapılabilmektedir. Işıklı kutu harflerde kullanılan malzemeler iç ve dış mekanda uzun ömürlü malzemelerdir. Yağmura ve suya dayanıklı, sertifikalı ürünler kullanılmaktadır. 

Fason Kutu Harf İmalatı

Firmamız harflerin montajını kendileri yapmak isteyen kişi veya kurumlara fason kutu harf hizmeti vermektedir. Fason kutu harf hizmetinde tasarlanan kutu harflerin imalatı tamamlanır ve müşteriye teslim edilir. 

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf tabela fiyatları her tabelaya göre farklılık göstermektedir. Tabelada kullanılan malzemelere, tabelanın boyutuna gibi bir çok unsura bağlıdır. 

Ankara Tabelacı, Işıklı Plexi Kutu Harf Tabela, Reklamcı Ankara, Kutu Harf İmalatı Ankara, Reklam Tabelası Fiyatlarıx

Pleksi Kutu Harf Tabela İçin Hemen Fiyat Al