One Way Vision Baskı

One way vision folyo mağaza ve marketler tarafından oldukça fazla rağbet gören üründür. One way vision folyo yapısında bulundurduğu delikler sebebiyle halk arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır.   Mağazaların ve marketlerin camları ve cepheleri one way vision folyo ile yapılır.  One way visionun tercih edilip sıklıkla kullanılmasının sebeplerinden bir tanesi arkası yapışkanlı olup uygulaması oldukça kolaydır.  Bir diğer sebep ise uygulandığı camın dışarısından içeri bakanlar içeriyi göremezler yalnızca one way visiona folyaya yapılan baskıyı görecekler ancak içeriden dışarısı oldukça rahat görülebilmektedir. One Way Vision ’un kalınlığı 0.15 – 0.2 mm. aralığındadır.

One Way Vision Delikli Folyo Baskı

Her ölçü one way vision baskı yapılabilmektedir. Tasarımlar, uygun genişlikteki malzemeye basılacaktır. Ölçü en büyük genişlikteki malzemeden daha büyük ebatlardaysa tasarımlarınız, bölünmesi gerekir ve binme payları verilerek parçalı olarak basılmaktadır. Verilen one way vision baskı siparişleri 1440 dpi baskı kalitesinde Mimaki baskı makinalarında basılmaktadır. İç ve dış mekanda kullanıma uygun eco-solvent baskılı ürünlerdir. Boyalarımız iç mekanda kullanıma uygun greenguard sertifikasına sahiptir.

One Way Vision Baskı Fiyatları

One way vision uygulaması yapılacak olan alanın ölçüsünü net bir şekide bize ileterek fiyat talebinde bulunabilirsinizç Baskınızın metrekaresine göre fiyatlar değişmektedir. 1 metrekare baskı ile 100 metrekare baskının metrekare fiyatları farklıdır. En kaliteli ve en uygun fiyat ile bu ürüne kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

Ankara One Way Vision Baskı, Dijital Baskı Merkezi, Kaliteli Baskının Adresi, Yapışkanlı Folyo Baskı, Delikli Folyo Baskı, One Vay Vision Folyo, One Vay Vision Cam Kaplama

One Way Vision Baskı İçin Hemen Fiyat Al