Lightbox Baskı Nedir?

Lightbox yeni nesil ışıklı reklam panoları için kullanılan kelimelerden yalnızca bir tanesidır. Bunun yanında Ledbox, Kumaş Box, Tekstil Box, Led Light Box, gibi kelimeler de kullanılmaktadır. Lightbox bunların en yaygın olarak kullanılanıdır. Lighbox baskısı ışıklı reklam panolarının ön yüzlerinin değişimi için gereklidir. Lightboxlarda backlit diye tabir edilen arkadan aydınlatmalı kumaş kullanılmaktadır. Arkadan aydınlatmalı bu kumaş tam beyaz ve %100 polyester bir tekstil malzemedir. Lightboxlarda bu kumaşın tercih edilmesinin sebebi ışığı mükkemmel şekilde dağıtmasından dolayıdır. Lightbox baskıları son teknoloji uv baskı makinemizle yapılmaktadır.

kumas Lightbox Baskı 1

Lightbox Baskısında Uv Baskı Tercih Edilmesinin Sebepleri

  • Mükemmel baskı kalitesi sunar
  • Dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık sağlar (sıvılar, kimyasallar, güneş ışınları)
  • Beklemeye gerek duyulmadan hemen kullanılabilir bunun sebebi mürekkep anında malzeme üzerinde kuruduğu için
  • Görüntü netliği oldukça iyidir
  • Canlı ve uzun ömürlü renkler

Lightbox , Ledbox Baskısı Fiyatları

Bizimle telefon ya da mail adresimizle iletişime geçecek olan kuruluşlar ve şahıslar istedikleri baskı ölçüsü ve adedini belirttikten sonra onları lightbox baskı fiyatı konusunda bilgilendirmekteyiz.

Ankara Lightbox Ledbox İmalatı, Kumaş Box, Tekstil Box Baskısı ve İmalatı, Light box, Tekstil kasa, Tekstil Çerçeve, Işıklı Pano, Işıklı Atatürk Çerçevesi,

Lightbox - Led Box Baskı İçin Hemen Fiyat Al