Kanvas Tablo

Günümüz modasının en popüler görselleriyle veya sevdiklerinizin fotoğraflarıyla duvarlarınızı süslemenin en ekonomik ürünüdür. Çerçevesiz tuval şasesine 300 gr/m2 (metrekare başına 300 gram) baskılı dokuma kanvas kumaşının gerilmesiyle oluşmaktadır. Özellikle günümüz mimarisinde sıklıkla kullanılan dekoratif ürünlerinden olmuştur. Çeşitli ebatlar ile duvarınıza en güzel görseli, en doğru şekilde uygulama şansı bulacaksınız .

Kanvas Tablolarda Yüksek Baskı Kalitesi

Bu görselleri müşterilerimize çevre ve insan dostu Mimaki marka baskı araçları ile çok uzun süreler canlılığını koruyacak kalitede (1440dpi) basıyoruz. Baskıda kullanılan mürekkepler Greenguard Gold sertifikasına sahiptir. Bu sertifikaya sahip mürekkeplerle basılan baskılar insan sağlığına hiç bir zararı olmayıp dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Tuval Şase İmalatı

Duvar tablolarının imalatında çoğunlukla 2x3cm kalınlığında ahşap çerçeve kullanılmaktadır. Bunun dışında 2x4cm, 3x3cm 3x4cm kalınlıklarında ahşap kanvas çıtaları da bulunmaktadır. İstenilen ölçülerde kanvas şasesi imalatı yapılırken öncelikle her kenar ölçüsünde kanvas çıtaları kesilir ve başlarına 45 derece açı verilir. Daha sonra bir miktar tutkal ve zımba yardımıyla köşeler birleştirilir.

Ahşap Şaselerde

  • Ahşabın kurutulmuş olması
  • Gerekli pah işlemi yapılarak kanvas kumaşında gerginlik sağlanması
  • Ahşap çıtaların fırınlanmış olması
  • Ek birleştirme olması
  • Temiz ve düzgün olması
  • Zamanla dönmemesi

Ankara Canvas Tablo İmalatçısı

Firmamız Ankara’da uzun yıllardır hizmet vermektedir. İmalatını yapmış olduğumuz kanvas tabloları ve şaseleri Ankara başta olmak üzere tüm illere ulaştırmaktayız.

Tabloların Temizlenmesi

Üst kalite standartlarda 1. kalite malzemeler kullanılarak üretilmiş kanvas beze basılmış bu ürünleri, fırınlanmış ahşap şaselere montajlayarak duvarınıza hazır hale getiriyoruz. Kanvas tabloları uzun yıllar kullanabilmek için asılan yerin aşırı nemli veya rutubetli bir duvar olmamasına, ısı kaynaklarının üstünde veya yakınında olmaması gibi koşullara dikkat edilmesi önemlidir. Ayrıca tablonun temizliğini yaparken sadece su ile nemlendirilmiş yumuşak bir bez yardımıyla dikkatli bir şekilde temizlenmesi hususuna dikkat edilmelidir.
 

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablolarda fiyatlar ölçülere göre değişmektedir. İstediğiniz ölçüyü bizlere bildirerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Canvas Tablo, 50x70 kanvas, tuva şase, kanvas baskı, ankara tablo imalat

Kanvas Tablo İçin Hemen Fiyat Al