Folyo Etiket

Etiket bir ürünün teknik özelliklerinden fiyatına ve benzer niteliklerini ya da bir defter, kitap ve benzeri bir şeyin kimin ürettiğini veya kime ait olduğunu göstermek, belirtmek, belli etmek için üzerlerine konulan ya da yapıştırılan küçük kâğıt veya pvc malzemedir. Etiketler uygulanacak yere göre özenle seçilmesi gerekmektedir. Günümüzde etiket çeşitleri insanlar tarafından çokça rağbet görmesinden dolayı büyük oranda artmış vaziyettedir. Folyo etiket de etiket çeşitlerinin arasında en fazla tercih edilenlerden bir tanesidir. Çok fazla tercih edilmesinin ana sebepleri, üretiminin kolay olması, uygulamasının kolay olması ve firmaların bütçelerini zorlamamalarıdır. Folyo aslında Polyvinyl Chloride (PVC) Film olarak da bilinmektedir ancak insanlar bunun yerine folyo demeyi tercih etmektedirler. Folyo etiket olarak kullanılmasının yanında dekorasyon, reklamcılık, cephe kaplama ve daha birçok alanda da kullanılmaktadır. 
 

Folyo Etiketlerde Baskes’in Avantajları

Folyoların etiket olarak sıklıkla kullanılmaları plotterler ve baskes makinalarının yaygınlaşmasıyla iyice artmıştır. Plotterler ve bas-kes makinaları folyoya istenilen şeklin verilmesini sağlayan makinalardır. Baskes makinaları plotterin, baskı makinası ile birleşmiş hali olarak düşünülebilir. Öncelikle folyoya istenilen yazıları, bilgileri, resimleri, logoları basıp daha sonrasında iste istenilen şekilde kesilip folyo etiket olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan Mimaki Cjv300-160 Bas-Kes makinası piyasadaki en kaliteli baskıyı ve en hassas kesimi yapan makinaların başında gelmektedir. Japon harikası bu makinada kullanılan boyalar Greenguard Gold Sertifikasına sahip olup iç mekanda gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Folyo Etiket Ankara Fiyatları

Baskılı folyo etiketlerin fiyatlarını belirleyen unsurlara gelecek olursak, etiketin ölçüsü adeti, folyo malzemenin kalitesi ve baskı türü folyo etiketin fiyatlarını belirleyen başlıca unsurlardır. Bu hususta folyo etiketin ölçüsünü net bir şekide bize ileterek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Yapışkanlı folyo etiketin metrekaresine göre fiyatlar değişmektedir. 1 metrekare folyo etiket ile 100 metrekare folyo etiketin metrekare fiyatları farklıdır. En kaliteli ve en uygun fiyat ile bu ürüne kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

Folyo Etiket Baskı,Opak Etiket,Şeffaf Etiket, Baskılı Etiket, Folyo Sticker, Yapışkanlı Folyo Etiket, Etiket Makinası,, Bas-Kes Ankara, Baskes Etiket, Mimaki Baskes, Şeffaf Sticker, Opak Sticker, Buzlu Sticker

Baskılı Folyo Etiket İçin Hemen Fiyat Al