Dekota Uygulamaları

3mm den 20mm kalınlığa kadar farklı kalınlıkları bulunan dekota bir diğer ismiyle foreks reklamcılık alannda sürekli kullanılmaktadır. Farklı uygulamalarda kullanılabilmektedir. Bu uygulamalar dekota baskı, dekota harf kesim, dekota figür veya motif kesim, ayaklı dekota, bükümlü foreks baskı alarm kılıfı gibi uygulamalardır.

Foreks Baskı

Foreks bilindiği üzere dekotayla aynı malzemedir. Foreks veya dekota pvc maddenin sıkıştırılmasıyla oluşmuş bir malzemedir. İşlenmesi oldukça kolaydır. Yüzeyi pürüssüz ve ağırlık olarak oldukça hafiftir. Bu özellikleri sayesinde dekota iç mekanda ve dış mekanda kullanılabilen oldukça işlevsel bir malzemedir. Foreks baskı işlemi, üzerine dijital baskı yapılan folyonun foreks üzerine sıvanmasıyla oluşmaktadır. Foreksin 2mm’den 20mm kalınlığa kadar çeşitlik kalınlıkta piyasada rahatça bulunabilmektedir.

Baskılı Dekota Fiyatları

Dekota maliyet olarak çok cazip bir malzeme olması sebebiyle çok fazla kullanılmaktadır. Dekota baskı fiyatı belirlerken malzeme kalınlığı ve ölçüsüne göre belirlenmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz

Dekota Baskı İçin Hemen Fiyat Al