Cnc Kompozit Kesim

Cnc Kompozit kesim, çizim programlarnda  hazırlanan vektörel çalışmanın Cnc Router makinası ile kompozit panelin kesilmesi işidir. Alüminyum kompozit panel iki alüminyum levha arası sıkıştırılmış plastikten oluşan bir malzemedir. Dış ve iç tarafı alüminyum olup dış tarafı boyalıdır. Neredeyse tüm renkleri mevcuttur. İstenilen renk bulunamadığı taktirde kompozit panele istenilen renkte folyo kaplama yapabilmekteyiz. Cnc Router kompozit kesim ile harf, figür, desen, şekil, seperatör ve isteninlen işler kesilmektedir. Güven Dijital bünyesinde bulunan 1550x3230mm ölçülerinde kesim alanına sahip hassas cnc router makinası ile cnc kompozit kesim hizmeti vermekteyiz.

Cnc routerde kullandığımız freze uçlarımız düzenli olarak takip edilmekte ve körelen frezeler yenileriyle değiştirilmektedir. Bu sayede pürüzsüz kesimler çıkartıyoruz. Uzun yıllardır cnc router kesim yapmanın kazandırmış olduğu deneyimle minimum fireyle kesim yapmaya özen gösteriyoruz.

Kompozit Kesim Fiyatları

Cnc router kompozit kesim ücretlerimiz kesilecek işe göre belirlenmektedir. Malzeme kalınlığı ve çizim dosyasını bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. 

Cnc Router Kompozit Kesim, Kompozit Tabela Üretimi, Kompozit Oyma Ankara, Cnc Router Kesim, Kompozit Harf Kesim, Aynalı Kompozit Panel Cnc Kesim, Altın Ayna Kompozit, Gümüş Ayna Kompozit

Kompozit Kesim İçin Hemen Fiyat Al