Branda – Vinil Germe Tabela

 Vinil germe tabela, 30 yılı aşkın süredir kullanılan vinilin (branda) profil karkasa gerilmesiyle oluşan bir tabela türüdür. Işıklı vinil(branda) germe tabela, ışıksız vinil tabela, delikli vinil (mesh) germe tabela gibi çeşitleri vardır. Bu tabela çeşidi maliyet açısında uygunluğu ve işlevselliği sebebiyle insanlar arasında çokça tercih edilmektedir. Tabelalara gerilen vinil veya diğer ismiyle branda baskılarını firmamız bünyesinde bulunan Mimaki Rulodan ruloya uv baskı makinası veya Mimaki Cjv300-160 Eco-solvent baskı makinalarımızda yapmaktayız. Uv baskı dış mekanda güneş ışınlarına daha dirayetli olduğu için müşterilermize uv baskıyı öneriyoruz. 

Işıklı Vinil Tabela

Germe Tabela Fiyatları

Germe tabela fiyatları her ölçüye, baskı türüne, branda türüne göre değişmektedir. Yaptırmak istediğiniz tabela ölçülerini bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ankara Tabelacı, Işıklı Vinil Tabela, Reklamcı Ankara, Işıklı Branda Tabela, Ostim Dükkan Tabelası, Reklam Firmasi İvedik, Germe Tabela Şaşmaz

Vinil Germe Tabela İçin Hemen Fiyat Al