Dijital Baskı

Vinil Germe Tabela Baskısı

Vinil (Branda) Baskı Ankara

Vinil (Branda) Baskı Nedir ?

Halk arasında branda olarak da bilinen vinil mükemmel bir iç ve dış mekan reklam malzemesidir. Vinil baskı nedir sorusunun cevabı ise hammaddesi pvc olan vinil üzerine dijital baskı yapılarak ortaya çıkan üründür. Vinil baskının tercih edilmesinin en önde gelen sebepleri dayanıklı olması, esnek bir yapıya sahip olması ayrıca fiyatının her kesime hitap etmesinden kaynaklanmaktadır.

Vinil (Branda) Baskı Fiyatları

Vinil baskının fiyatları belirleyen unsurlara gelecek olursak, ankara branda baskının nereye ne amaçla uygulanacağı, ışıklı mı ışıksız mı olacağı malzeme ve baskı türü vinil baskının fiyatlarını belirleyen başlıca unsurlardır. Bu hususta branda baskının ne amaçla kullanılacağına karar verilip firmamıza başvurulduğu taktirde vinil baskının net fiyatı sizlere sunulmaktadır.

Ankara Baskı Merkezi

Ankara Dijital Baskı ve Etiket Sanayii

Folyo Baskı

Folyo Baskı Nedir?

Folyo kelime anlamı olarak kendinden yapışkanlı pvc (adhesive pvc vinyl) olarak geçmektedir. Tercih edilme sebebi olarak kendinden yapışkanlı olma özelliği sayesinden bir çok yüzeye yapışabiliyor olması ayrıca uygulama kolaylığı ve maliyet açısından uygunluğu söylenebilir. Kullanım alanlarından bahsetmek gerekirse araç kaplama, cephe kaplama, fuar stantları, (örümcek stant vs) baskılı yer folyosu, iç mekan folyo baskı, dış mekan folyo baskı, vitrin folyo uygulama, sticker baskısı ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskıda fiyatı en çok belirleyen unsur folyonun kalitesidir. Günümüzde farklı kalitelerde yüzlerce çeşit folyo bulunmaktadır. Folyo seçimi yapılırken uygulanacak yere göre seçim yapmak en doğrusudur. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise dijital baskı türüdür. Güven dijital olarak her zaman ödeme konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Işıklı Vinil Uv Dijital Baskı Ankara

Dijital baskı için fiyat mı almak istiyorsunuz?

Bizimle hemen iletişime geçebilir işinizle ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz