Branda Afiş Nedir

Şehrinizin mahallelerinde ve sokaklarında ve daha bir çok yerinde branda afişler görmeniz muhtemeldir. Branda afişler marketlerden oto yıkamalarına, giyim mağazalarından sanayideki dükkanlara kadar her yerde bulunan ve sıklıkla tercih edilen kullanışlı bir üründür.  Güven Dijital’de x-banner, roll up banner sokak afişleri, bina afişleri, vinil germe tabelaya kadar her alanda işler yapıyoruz. Branda afişinizi ihtiyaç duyduğunuz iş için şekil, tasarım ve baskı olarak  özelleştirebilir ve kullanabilirsiniz.
 

Ankara Branda Baskı

Halk arasında branda olarak da bilinen vinil mükemmel bir iç ve dış mekan reklam malzemesidir. Branda baskı nedir sorusunun cevabı ise hammaddesi pvc olan vinil üzerine dijital baskı yapılarak ortaya çıkan üründür. Vinil baskının tercih edilmesinin en önde gelen sebepleri dayanıklı olması, esnek bir yapıya sahip olması ayrıca fiyatının her kesime hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Ürettiğimiz ürünler, Mimaki Cjv-300 endüstriyel baskı makinesi ile eko-solvent boyalarla basılmaktadır. Bununla birlikte yeni yatırımımız olan Mimaki Sij-320UV endüstriyel baskı maniznemizle de üreteme başlamış bulunmaktayız. Uv kürlenebilir boyalarla dış mekanda daha uzun ömürlü Uv vinil baskılar almak mümkündür. Boyalarımız Greenguard Gold sertifikasına sahiptir, iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 

Branda Baskı Fiyatları

Branda (Vinil) baskının fiyatları belirleyen unsurlara gelecek olursak, branda baskının nereye ne amaçla uygulanacağı, ışıklı mı ışıksız mı olacağı malzeme ve baskı türü vinil baskının fiyatlarını belirleyen başlıca unsurlardır. Bu hususta branda baskının ne amaçla kullanılacağına karar verildikten sonra branda yapılacak olan alanın ölçüsünü net bir şekide bize ileterek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Baskınızın metrekaresine göre fiyatlar değişmektedir. 1 metrekare baskı ile 100 metrekare baskının metrekare fiyatları farklıdır. En kaliteli ve en uygun fiyat ile bu ürüne kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

Branda (Vinil) Baskı Ankara, Dijital Baskı Merkezi, Kaliteli Baskının Adresi, Branda Afiş Baskı, Büyük Ebat Branda Baskı, Uv Vinil Baskı, Uv Branda Baskı Ankarai Ostim Vinil Baskı,

Branda (Vinil) Baskı İçin Hemen Fiyat Al